Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, bugün Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde 8. basamaktaki Türk Hava Yollarını konuk etti.

Fenerbahçe Kadın Voleybol takımı, bugün Vestek Venüs Sultanlar Ligi’nde 17. hafta karşılaşmasında Türk Hava Yollarını ağırladı. Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol takımı Türk Hava Yolları ile Burhan Felek Voleybol Salonu’nda karşı karşıya geldi.

FENERBAHÇE OPET SET VERMEDİ

Fenerbahçe Opet, bugün Burhan Felek Voleybol Salonu’nda saat 14:00’da başlayan karşılaşmada rakibi Türk Hava Yollarına set vermeden geçmeyi başardı. TRT Spor’dan canlı olarak ekranlara gelen maçta Fenerbahçe Opet rakibi Türk Hava Yollarını 3-0 mağlup etti.

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı, sahasında Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde 17. hafta karşılaşmasında karşı karşıya geldiği Türk Hava Yolları engelini rahat geçti. Fenerbahçe Opet müsabakanın setlerinde ilk seti 25-15, ikinci seti 25-18 ve son seti 25-18 kazanarak rakibine set vermeden müsabakadan 3-0 galip ayrılmayı başardı.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİNDE MAÇI TAKİP ETTİ

Fenerbahçe Opet ve Türk Hava Yolları arasında Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanan müsabakayı Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyelelerinden İlker Dinçay ve Simla Türker Bayazıt  izledi.

Sarı Melekler karşılaşmaya rakibi karşısında Samantha Bricio, Dicle Nur Babat, Eda Erdem Dündar, Dicle Nur Babat, Ana Antonijevic, libero Melis Yılmaz ve Fatma Yıldırım ile başladı.

Fenerbahçe Opet – Türk Hava Yolları müsabakasının ilk çeyreği karşılıklı setlerle geçerken Fenerbahçe Opet, bu sette teknik molaya 12-10 önde giden takım olmayı başardı. İlk setin ikinci bölümünde de ev sahibi Fenerbahçe Opet oyuna ağırlığını koymayı başardı ve Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, ilk seti 10 sayılık farkla 25-15’lik skorla önde tamamladı.

Karşılaşmanın ikinci setinde Fenerbahçe Opet, konuk takım Türk Hava Yolları’nın sayılarına engel olamadı ve bu sette konuk takım Türk Hava Yolları teknik molaya 10-12 geride giren takım oldu. Mola dönüşü ikinci bölümde ilk bölüme oranla daha iyi bir oyun ortaya koyan Sarı Melekler ikinci setide 25-18’lik skorla önde tamamladı.

Mücadelenin son setinde Vargas ile sayılar bulan Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, son setin teknik molasına 12-6 önde giren takım oldu. Sarı Melekler, molanın ardından Antonijevic ve  Bricio ile sayılar buldu ve Fenerbahçe Opet son setide 25-18’lik skorla kazanarak bu müsabakadan 3-0 galibiyetle ayrılmayı başardı.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.