Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde Eczacıbaşı Vitra ve Vakıfbank’ı ardında üçüncü basamakta yer alıyor.

Sarı Melekler, Vestek Venüs Sultanlar Ligi’nde 17. hafta müsabakasına çıkacak. Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol takımı yarın Türk Hava Yolları’nı Burhan Felek Voleybol Salonu’nda konuk edecek.

SARI MELEKLER, TÜRK HAVA YOLLARI’NI AĞIRLAYACAK

Fenerbahçe Opet, Burhan Felek Voleybol Salonu’nda saat 14.00’te başlayacak müsabaka Türk Hava Yolları’nı ağırlayacak. Karşılaşma TRT Spor’dan canlı olarak ekranlara gelecek.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol takımı Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde geride kalan 16 karşılaşmada 11 galibiyet alırken Fenerbahçe Opet lig sıralamasında ligin güçlü ekiplerinden Eczacıbaşı Vitra ve Vakıfbank’ın ardında üçüncü basamakta bulunuyor. Karşılaşacağı Türk Hava Yolları kadın voleybol takımı ise Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde çıktığı 16 müsabakada sadece 8 galibiyet alabildi. Türk Hava Yolları ligde, Nilüfer Belediyesi’nin altında, Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas Kadın Voleybol takımının üzerinde ligde 7. basamakta yer alıyor.

Fenerbahçe’nin Voleybol şubesi olan Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol takımı, Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nin ilk devresinde Türk Hava Yolları ile deplasmanda karşı karşıya geldi ve bu müsabakanın ilk periyodunu 25-21, ikinci periyodunu 25-23 ve üçüncü periyodunu 25-17’lik setlerle 3-0 alarak maçı kazandı.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol takımı, Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde gelecek hafta deplasmanda Aydın Büyükşehir Belediyesi ile bir sonraki hafta 19. haftada ise Burhan Felek Voleybol salonunda Çanakkale Belediyesi’ni konuk edecek.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.