Fenerbahçe, Guilherme’yi takibe aldı

Fenerbahçe kaybetti! Ali Koç’un yüzü yine gülmedi

Erzurumspor – F.Bahçe maçına Suat Arslanboğa atandı!

Mahmut Tekdemir, Fenerbahçe yolunda!

Fenerbahçe Kongre Üyeleri kampanya başlattı

GÜNDEM 21 Ekim, 16:04'de eklendi

Fenerbahçe Kongre üyeleri Profesyonel Futbol takımının kötü gidişatının ardından Mayıs 2017’deki kongrede Başkan Aziz Yıldırım’ın bırakmasını istediklerini belirten imza kampanyası başlattı.

Kongre üyeleri oncefenerbahce.com sitesinde yayınladıkları yazı

Değerli Fenerbahçe Genel Kurul Üyeleri,

Başkanlık koltuğuna oturduğu ilk günden itibaren, Türk sporuna hakim düzenden 10 yıl ileride vizyonu ile camiamıza sayısız hizmetlerde bulunan ve herşeyden önemlisi camiamızın namusu 3 Temmuz kumpasına karşı dimdik ayakta duran başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’a, 19 senelik tüm hizmetleri için gönülden teşekkür ederiz.

Son bir kaç senedir ise, hepimizin malumu olduğu üzere, camiamız bizzat kendi ağzından da yorulduğunu ve görevi bırakacağını açıklayan başkanımızın bayrak devrini yapması için 3 Temmuz mahkeme süreçlerinin bitmesini beklemektedir. 2015 Mayıs’taki kongrede, ‘birkaç ay sonra’ biteceği öngörülen süreç, geçen 1.5 yıllık sürede halen noktalanmamış, Yargıtay kararının ne zaman açıklanacağı konusu da belirsizliğini korumaktadır. Tüm bu belirsizlik ortamı sürerken, Yargıtay sürecini artık daha fazla beklemeden, başkanımızın 19 sene önce başlattığı vizyonu, günümüz gerekliliklerinde camiayı da kucaklayarak devam ettirebilecek yeni yüz ve taze soluklara, acilen ihtiyacımız olduğunu düşünen kongre üyelerimizin sayısının hızla arttığına şahit olmaktayız.

Bu doğrultuda, bir grup kongre üyesi olarak, mevcut yönetimimizi ve mustakbel yönetim adaylarını, Yargıtay süreci sonlanmamış olsa dahi, en geç 2017 Mayıs’ında olağanüstü seçimli genel kurul düzenlenmesine davet etmeye ve başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’ı camiamıza tüm hizmetleri ve 3 Temmuz duruşuna en yakışan şekilde onurlandırarak, bayrak devrini daha fazla zaman kaybetmeden gerçekleştirmek için bir çağrı yapmaya karar verdik. Bu çağrımızın Fenerbahçemizin namusu 3 Temmuz sürecine karşı duruşumuzu katiyen değiştirmeyeceğini, Yargıtay süreci bitmeden yönetim değişikliği olsa bile, yeni yönetimlerin de bu sürece sonuna kadar sahip çıkacaklarının en büyük takipçisi olacağımızı ve SARI LACİVERT DUVARI yıkmaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini dosta düşmana bir kez daha hatırlatırken, bu düşüncelerimizi paylaşan değerli kongre üyelerimizi, ortak çağrımızı imzalamaya ve aynı düşünceleri paylaşan diğer üyelerimizle beraber sesimizi daha güçlü şekilde duyurmaya davet ediyoruz !

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.