Fenerbahçe kadrosunu güçlendirmek için transfer çalışmalarına devam ediyor. Inter ile anlaşma sağlayamayan Emre Mor için fiyat yükselten Sarı-Lacivertli yöneticiler oyuncuyu bu hafta içinde İstanbul’a getirmesi bekleniyor.

Sarı-lacivertliler, transfer sezonunun açılmasıyla birlikte Emre Mor’a olan ilgisi hep sürdü.  Emre Mor için Fenerbahçe 2 Milyon Euro kiralama bedeli ve 8 milyon Euro bonservis bedeli şeklinde bir teklif sunmuş ve beklemeye geçmişti. Alman kulübü Dortmund’un bu yıl kadroda düşünmediği Emre Mor, İtalya devlerinden Inter ile görüşme yapmış ancak sonuç alamamıştı.

Fenerbahçe, bunun üzerine kiralama bedelinde fiyat yükseltti. Bunun üzerine Emre Mor’un Fenerbahçe’ye gelme ihtimali dahada arttı.

Oyuncunun kulübüyle pürüzler giderilip açıklanması bekleniyor.

GUSTAVO GOMEZ, FENERBAHÇE’DE

Fenerbahçe, Simon Kjaer’den boşalan stoper pozisyonuna Milan’ın 24 yaşındaki Paraguaylı oyuncusu Gustavo Gomez’i transfer etti. Oyuncu bir kaç gün içinde açıklanması bekleniyor.

ABOUBAKAR ISRARI

Fenerbahçe, forvet bölgesine Vincent Aboubakar’ı transfer etmek istiyor. Giuliano’ya verilen 7 milyon euro sonrası bu transfer sekteye uğrasa da satış yapılması ve bütçe yaratılması halinde Aboubakar için girişimler sıklaştırılacak.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.