Sarı-Laciverli takımımızda yaklaşan ara transfer dönemi öncesi transfer çalışmaları başlamış durumda.

Sarı-Lacivertli yönetim ön çalışmalarını başladı. İlk görüşme Nijeryalı oyuncu Emmanuel Emenike’nin menajeri Erdem Konyar ile yapıldı.

Kanaryada ara transfer dönemi oldukça hareketli geçecek gibi gözüküyor. Sezon başında Hollandalı teknik adam ligin başlamasına bir hafta kala takımın başına geçtiği için geniş çaplı transfer operasyonu yapılamamış ve revizyon devre arasına bırakılmıştı.
Dick Advocaat zaman kısıtlı olmasına rağmen taraftarın yüreğini fetheden Jeremain Lens’i takıma kazandırmış ve Sarı-Lacivertli taraftarlar Advocaat’tan ara transfer dönemi için yeni hamleler beklerken Başkanımız Aziz Yıldırım patronluğundaki yönetimi kurulu da çalışmalarına start verdi.

EMENIKE’NİN SORULARI BİTMİYOR

Fenerbahçe Yönetimi’nin transfer mesaisinin büyük bölümünü ayıracağı ilk isim Nijeryalı oyuncu. Advocaat’ın bütün çabasına karşın kazanamadığı birkaç futbolcudan biri olan Emenike menajeri Erdem Konyar ile geçtiğimiz günlerde ilk görüşme yapıldı.

MENAJERİ ERDEM KONYAR İLE GÖRÜŞME YAPILDI

Konyar’dan gelen talep üzerine gerçekleşen görüşmede yönetim kurulu Emenike’nin kulüpteki geleceği ile ilgili net bir tavır koyulmazken, Konyar’ın, futbolcum ile ilgili bir kararınız var mı? şeklindeki sorusuna aldığı cevap, henüz hocamızdan transfer ile ilgili rapor almadık ara transfer döneminin başlamasına kısa bir süre kala politikamızı belirleyeceğiz şeklinde karşılık verildi.

EMENIKE’NİN 2 TALİBİ VAR

Fenerbahçe Yönetimi Emenike’ye gelebilecek cazip transfer tekliflerini değerlendirmeye alınacağı bilirken, Katar’da transfer yönetmeliğinin değişmesinin ardından oluşan yeni pazarda Emenike’ye de bir talip çıkması muhtemel görünüyor. Katar ekiplerinden Al Sadd ve Lekhwia kulüplerinin Nijeryalı forvet ile ilgilendiği iddiaları var. Herkesinde bildiği üzere Emenike daha önce Al Ain’de kiralık olarak 1 sezon forma giymişti.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.