1 dakikada okuyabilirsiniz.

Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken şubesi Fenerbahçe Doğuş sporcuları Avusturya’da hazırlanan yoğun programlı irtifa kampında antrenmanlar yapacak.

Sarı-lacivertli kulübün yelken şubesi Fenerbahçe Doğuş’un olimpik sporcuları Deniz-Ateş Çınar, Çağla Dönertaş, Alican Kaynar, Alp Rodopman ve genç takımdan Yiğit Yalçın Çıtak, Barsgan Dökmeci ve Berkay Abay şu anda Avusturya’nın Innsbruck kentinde yer alan Olympiaworld’de yoğun programlı irtifa kampına start verdi.

KAMP PROGRAMI YOĞUN

Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken şubesi Fenerbahçe Doğuş’un yer aldığı yoğun programlı irtifa kampı Avusturya’nın Innsbruck kentinde Olympiaworld’de yapılıyor. Yoğun programlı irtifa kampında ise jimnastik odası, spor salonu, buz pisti, olimpik yüzme havuzu gibi imkanların yer aldığı yüksek eforlu spor programında Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken şubesi olimpik sporcuları için de kros kayağı irtifa kamp programında yer alan diğer bir spor.

9 GÜN SÜRECEK VE EĞİTİM SÜRESİ 3-4 SAAT

Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken şubesi bulunduğumuz ayın 7 ila 16 Şubat tarihlerinde günde ortalama 3-4 saat eğitim seansı düzenlenmesi planlanırken, Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken şubesi sporcularının katılacağı kamp çalışmaları ise sabah her gün 7.30’da start alıp akşam 21:30 saatlerinde bitirilmesi planlanıyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken şubesi sporcuları bu spor merkezinde yoğun bir programın dışında ayrıca bunlara ek olarakta futbol, jimnastik, basketbol, kır kayağı, yüzme, dağ yürüyüşü, kuvvet antrenmanı, voleybol ve buz pateni gibi çalışma programları uygulanacak.

Kafilede 7 kişilik sporcu yer alıyor 4 sporcu as takımdan 3 sporcu ise genç takımdan.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.