Ana sayfa VOLEYBOL Erkek Voleybol Takımı Rahat Kazandı!

Erkek Voleybol Takımı Rahat Kazandı!

51

Sarı-lacivertli kulübün voleybol şubesi erkek voleybol takımı bu hafta evinde oynadığı mücadeleyi rahat kazandı.

Erkek voleybol takımı bu hafta sahasında lig 10.sunu ağırladı ve 3-1 mağlup etmeyi başardı.

ERKEK VOLEYBOL TAKIMI ŞANS TANIMADI!

Ligde kötü bir sezon geçiren sarı-lacivertli erkek voleybol takımı iki haftadır galip geliyor. Bu hafta Burhan Felek Spor salonunda oynanan karşılaşmayı ev sahibi sarı-lacivertli erkek voleybol takımı kazandı.

KARŞILAŞMANIN ÖYKÜSÜ

Burhan Felek’te oynanan mücadelede sarı-lacivertli takım müsabakaya iyi başladı. İlk setteki teknik molaya ev sahibi takım 6 sayı farkla önde giren taraf oldu. Teknik molanın ardından ikinci bölümde İkbal Afyon Belediye Yüntaş’a şans tanımayan ev sahibi sarı-lacivertli erkek voleybol takımı ilk seti 25-13 önde tamamlamayı başardı. Karşılaşmanın ikinci seti iki tarafından bulduğu sayılara sahne oldu. İkinci setin teknik molasına ilk sette olduğu gibi sarı-lacivertli erkek basketbol takımı 12-10 önde giren taraf oldu. Setin sonuna kadar iki tarafında sayılar bulduğu seti konuk takım İkbal Afyon Belediye Yüntaş 25-27 alan taraf oldu.

Mücadelenin üçüncü setinde ev sahibi Fenerbahçe erkek voleybol takımı oyun olarak ağır basan taraf olurken, bu sette iki oyuncusuyla 10-0’lık bir seri yakalayan sarı-lacivertli erkek voleybol takımı ardından hem savunmada hem hücumda sert bir performans sergileyince bir ara fark 15 sayıya kadar yükseldi. Karşılaşmanın üçüncü setinde çok iyi bir oyun ortaya koyan ev sahibi takım bu seti büyük bir farkla 18 sayı ile 25-7 gibi bir skorla önde kapatan taraf oldu.

Skor 2-1′ geldikten sonra müsabaka dördüncü sete taşındı. Dördüncü sette iki takımın sayılarıyla devam ederken sarı-lacivertli erkek voleybol takımı bu sefer teknik molaya 11-12 geride kapatan taraf oldu. Karşılaşmanın son setinde zorlu bir mücadeleye sahne olsada sarı-lacivertli erkek voleybol takımı İkbal Afyon Belediye Yüntaş’a fırsat tanımadı ve seti 25-19 kazanırken mücadeleyide 3-1 kazanan taraf oldu.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.