Fenerbahçe, Avusturya kampı kapsamında bu akşam Hertha Berlin ile bir hazırlık karşılaşmasında karşı karşıya geldi. Sarı-lacivertlilere bu sezon geri dönen Emre Belözoğlu maç sonrasında tribünlere gitti.

Tecrübeli futbolcu, sarı-lacivertli tribünlerce büyük sevgi seliyle karşılandı. Önce taraftarlara seslenen Emre, “Burada bizi hiç yalnız bırakmadınız, hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu takımın arkasında olmaya devam edin. Bu takım bu sene savaşacak, mücadele edecek ve size layık olacak ” dedi.

Taraftarlar imzalamaları için formalarını yere atınca, “Atmayın. Fenerbahçe forması kutsaldır; yere atılmaz” dedi ve birkaç forma imzalayarak sahiplerine geri verdi.

Fenerbahçe’nin tecrübeli oyuncusu Emre Belözoğlu, “Ben buraya Fenerbahçe takımına hizmet etmeye geldim. Formaya herkes gibi eşit mesafede duruyorum. Hoca kimi düşünüyorsa onu oynatacaktır” dedi.

Güçlenerek yollarına devam etmek istediklerini söyleyen Emre Belözoğlu, “Fenerbahçe bizim gönlümüzde dünyanın en büyük takımı” diyerek şunları söyledi: “Tabi ki dünya futbolunun gerçekleri var. Bu takımlar hemen hemen her sene Avrupa kupalarında çok büyük başarılara imza atıyorlar, kendi liglerinde de şampiyonluğun en önemli adayılar. Seviye olarak bizim üzerimizde takımlar. Bu seviyede zor ve sert maçların bizi lige çok iyi hazırlayacağına inanıyorum. Sayın başkanımızın da dediği gibi Fenerbahçe’ye yakışır oyuncular kadromuza dahil olmaya devam edecektir. Güçlenerek yolumuza devam etmek istiyoruz.” Belözoğlu son olarak, “Hazırlık maçlarında sonuçlardan çok maçta neyi doğru neyi yanlış yaptık bunların daha önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.