Galatasaray HDI Sigorta 0-3 Fenerbahçe Opet

Ali Koç ve Ersun Yanal toplantısında ne konuşuldu?

Fenerbahçe Beko, Zalgiris’i deplasmanda 66-57 yendi!

Ali Koç’tan futbolcular hakkında olay açıklama ‘Tarihe geçeceksiniz!’

Diego Ribas’ta Son Gelişmeler

GÜNDEM 13 Nisan, 22:39'de eklendi

Fenerbahçe'nin 10 Numarası Diego Ribas alacakları için UEFA'ya başvurdu.

Diego Ribas, ödemeleri yapılmadığı için TFF'ye başvuran Brezilyalı'nın bu yazının bir kopyasını UEFA'ya gönderdiği açıklamada şunlar yer aldı. Ödemeleri yapmazsanız sonuçlarına katlanırsınız.

Ribas kulübe gönderdiği yazıda, Bundan sonraki muhattabınız UEFA ve FIFA olacak ben UEFA'ya da aynı yazıyı geçtim alacaklarım ve sözleşme bitim tarihine kadar tüm haklarımı burada olmasam da alabilirim yeni kurallar ortada iki aydır paramı geciktiriyorsunuz sözleşmemi karşılıksız feshederim sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsınız şeklinde ifadelere yer verdi.

Geçtiğimiz cuma günü Diego Ribas'ın alacaklarının önemli bir bölümü olan 500 bin euroyu yatırdığı ancak bu parayı ellemediği UEFA'dan gelecek haberi beklediği bildirildi. 

Yöneticilerimiz ise Fenerbahçe'yi UEFA'ya şikayet edip bize hakaret eden bu oyuncunun forma giymesi diğer oyunculara da saygısızlık olur ama bu olay burada bitmez biz de hukuksal anlamda girişimlerimizi yaptık Fenerbahçe zarar görmeyecek ama kendisi çok büyük zarar görecek bu işten  dediler. 

Kaynak: Feridun Niğdelioğlu / Haberürk 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.