Ana sayfa DİĞER BRANŞLAR Dereağzı tesislerine ziyaret

Dereağzı tesislerine ziyaret

PAYLAŞ

Sarı-lacivertli kulüp Dereağzı Lefter Küçükandonyadis tesislerinin bugün 1 ve 2. sınıf öğrenci misafirleri vardı.

Merak Eden Çocuklar İlkokulu 1.ve 2.sınıf öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında bugün Dereağzı tesislerini gezdi. Öğrencilere bu ziyaret kapsamında Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bünyesinde yer alan branşlar, tesisler tanıtılırken diğer yandan daha önceki turnuvalarda hazırlanan video dahilinde misafirlere gösterildi.

SPOR BRANŞLARI TANITILDI

Küçük öğrencilere spor branşlarını tanıtmaya yönelik bir program hazırlandı. Sarı-lacivertli kulübün Amatör Şubelerini ile beraberinde antrenman sahalarıda tanıtıldı. Ayrıca öğrencilere, tesislerdeki altyapı çalışmaları ile Fenerbahçe Spor Okullarının yaptığı faaliyetler hakkında da bilgiler aktarıldı. Dereağzı tesislerinde yer alan Futbol Evi’nin ön bölümünde kabul edilen minik öğrenciler tesislerdeki Voleybol, Yelken şubeleri, Kürek, basketbol, futbol sahaları ile Masa Tenisi ve atletizm salonları öğrencilere gezdirildi. Bununla beraber Sporcu Sağlık Birimi, Jimnastik Salonu, Kondisyon Salonu ve Sporcu Rehabilitasyon Merkezini de inceleme fırsatı bulan minik öğrenciler Fenerbahçe Spor Okulları’nın yaptığı faaliyetlere ek olarak şimdiye kadar düzenlenen şenlikler, turnuvalar, kamplar ve olimpiyatlar ile ilgili bir klipte BUDEK merak eden çocuk öğrencilere izletildi.

Moda MEÇ İlkokulu öğrencileri, ayrıca bu ziyaretin son bölümünde Fenerbahçe Spor Kulübü bünyesinde çalışan beslenme uzmanları tarafından belirlenen Sağlıklı Beslenme Kitapçıkları ile Fenerbahçe Spor Okulları tişörtlerini alarak ziyaretleri son buldu. Öğrenciler gezi boyunca hocaları bilgilendirirken ayrıca Fenerbahçe Spor Kulübü tesis çalışanları tarafından ilgiyle karşılandı.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.