Brezilyalı golcüyü satan Fenerbahçe’de Valbuena, Josef, Isla, Soldado ve Kameni gibi isimlere de teklifler geliyor. Sarı-lacivertli yönetim, uygun fiyatı bulan her futbolcuya satış için kapıyı açtı.

Sarı-lacivertlileri her anlamda yeniden yapılandırmaya hazırlayan Ali Koç yönetiminin ilk icraatı Fernandao’yu Suudi Arabistan takımlarından Al Wahda’ya satmak olmuştu. 31 yaşındaki Brezilya’lı forvetten kasasına 3 milyon Dolar’ı bulan bir gelir elde eden Sarı- Lacivertliler’de önümüzdeki günlerde oyuncu satışları sürebilir. Geçtiğimiz sezonu kupasız kapatan Fenerbahçe’de futbolcular birçok takımın kıskacında yer alırken Fernandao ile başlayan rüzgarın Josef, Valbuena, Isla, Kameni, Soldado gibi futbolcularla sürmesi bekleniyor. Yeni Başkan Ali Koç, adı geçen futbolcular için İtalya, Fransa, Çin ve Arabistan’dan gelen teklifleri değerlendirmeye aldığı öğrenildi. Gelen bilgilere göre yönetim, yeni yapılanma kapsamında mevcut futbolculara gelen tüm teklifleri değerlendirmeye alacak.

Menajerlere yetki verilecek

Çin piyasasına yakın menajerlerle bu konuda fikir alışverişinde bulunulduğu ve bazılarına transfer görüşmeleri yapmaları yetki verileceği öğrenildi.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.