1 dakikada okuyabilirsiniz.

Fenerbahçe transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Faruk Ilgaz Tesislerinde bulunan scout ekibimiz sır vermeden büyük bir operasyon peşindeydi. Kulüp içinden alınan bilgilere göre scout ekibimiz uzun zamandır Chelsea’nin Hollanda’da kiralık oynayan 19’luk sol ayaklı forveti kıskacına aldı.

Scout ekibinin uzun zamandır arayış içinde olduğunu çeşitli gazetelerden okuyorduk ancak isim bir türlü basına sızmıyordu.

Son alınan bilgilere göre scout ekibimiz son 1 senedir Vitesse’de kiralık olarak forma giyen 6 Eylül 1995 doğumlu Burkina Faso Milli takımında da boy gösteren Bertrand Traore için ciddi girişimlerde bulunuyor.

Yönetime mutlaka en azından kiralık olarak alınması için öneride bulunan scout ekibimiz bu sezon Bertrand Traore’ye mutlaka çubukluyu giydirmek istiyor.

Robin Van Persie için İngiltere’de bulunan Terraneo’nun Chelsea’nin genç yıldızı için özel bağlantılarınıda kullanarak Beşiktaş’ında listesinde bulunan oyuncuyu hızlı davranarak kadroya katma peşinde.

İlk sene oyuncuyu opsiyonlu olarak kiralamak isteyen yönetimimiz senelik 500 bin dolar olan alacağını ödemeye sıcak baktığı gelen haberler arasında.

ÖZEL HABER ( Kaynak belirtiniz )

[youtube id=”3qcFc9mvdlY” align=”center” mode=”normal”]

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.