3 dakikada okuyabilirsiniz.

Fenerbahçe yönetimi Fener OL kampanyası kapsamında WinWin programları düzenlemeye devam ediyor. Bu akşam WinWin programı Star TV’de yayınlanıyor.

Bu akşam Star TV’de yayınlanan #WinWin programında; Ali Koç, Ersun Yanal, Kıraç, Ozan Güven, Rıdvan Dilmen, Ferit Şahenk, Mehmet Aurelio, Murat Dalkılıç, Tülin Şahin, Derya Uluğ gibi isimler yer alıyor.

FENERBAHÇE İZ BIRAKANLAR FORMASINI ALMAK İÇİN; 0 850 202 1907

ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN; “FB” YAZ “1907” YOLLA

 

Mehmet Kızıl (Kızıl Grup Yönetim Kurulu Başkanı)

  • 2000 forma satın aldı

İsmini vermek istemeyen 1 kişi

  • 650 forma satın aldı

New York (Fatih Akarsu) Fenerbahçeliler Derneği

  • 1575 forma satın aldı

Viyana Derneği Fenerbahçeliler Derneği

  • 310 forma satın aldı

Mersin Derneği Fenerbahçeliler Derneği

  • 533 forma satın aldı

FERİT ŞAHENK DOĞUŞ GRUBU

  • 2500 forma satın aldı

KKTC Fenerbahçeliler Derneği

  • 600 forma satın aldı

Engin Aygüney

  • 506 forma satın aldı

Adana Fenerbahçeliler Derneği

  • 501 forma satın aldı

Ünye Fenerbahçeliler Derneği

  • 152 forma satın aldı

WinWin programına katılanlar arasında yer alan Kıraç’ta yayına 100. Yıl marşı ile başladı.

Başkan Ali Koç: “Başta Ferit Şahenk olmak üzere tüm Doğuş Grubu’na teşekkür ediyorum. Şanslıyız ki, Ferit Bey Fenerbahçeli. Şanslıyız ki Fenerbahçeliyiz. Fenerbahçe demek maddi ve manevi anlamında büyük bir fedakarlık demektir. Kampanya benim seçim dönemi kampanyasını başlattığımdan itibaren düşündüğüm bir kampanyaydı. Maddi anlamda sıkıntılı günler geçiriyoruz. Çorbada herkesin tuzu olacak dedik. Sonrasında camiadan fedakarlık bekleyeceğiz dedik. Sağ olsunlar bizi mahcup etmediler. Pek çok kişi “‘Yapmayın, bu ekonomik şartlarda göze almayın, diğer kulüplerin bugüne kadar yaptığı kampanyalarda sonuç alınamadı’ dese de biz bir yola çıktı. Daha gidecek çok yolumuz var. Kampanya 4 Nisan 2020’ye kadar devam edecek. Bu kampanyada 400-450 Milyon TL hedef koyduk, bunun %25’ini yakaladık. Burada emeği geçen herkesin kayıtsız şartsız destek olan herkese ve bu rakamlara ulaşmamızı sağlayan taraftarlara, ünlülere, iş adamlarına teşekkür ediyoruz. Şanslı bir camianın şanslı bir başkanıyım.”

RIDVAN DİLMEN: BENDEN MUTLUSU YOK

Fenerbahçe’nin efsane futbolcularından Rıdvan Dilmen ise, “Harçlıklarımı biriktirip maça giderdim. Profesyonel anlamdaki ilk maçım Ali Sami Yen’de Fenerbahçe’ye karşı oynuyordum. Çubukluya bakıyordum… Fenerbahçe formasını giydim, kısa bir sürede teknik direktör ve sportif direktör olarak çalıştım. Bu formada imzam var. Benden mutlusu yok” dedi.

Ersun Yanal: “Fenerbahçe’nin hedeflerinde her zaman şampiyonluk vardır. Fenerbahçe’nin başka bir hedefi olamaz. Fenerbahçe, kazanmakla motive olur. Biz de bunun bilinciyle bu sene çok yoğun bir çalışmanın içerisine girdik. Başkanım, herhalde görüşmelerden geliyordur. Hedeflediğimiz noktaya gelmenin çalışması içerisindeyiz. Ülkemizdeki futbolun bulunduğu yeri tanımlamak lazım. Biz kendimizi de doğru anlamamız gerekiyor. Biz genetiğinde oyuncu yetiştiren biraz uzak kaldık. Sayın başkan ve ekibi oyuncuları taramaya ve araştırmaya çalışıyor. Sanıyorum birkaç gün içerisinde de önemli açıklamalarda bulunacağız. İyi gidiyor. Hedeflediğimiz oyuncularla buluştuk, konuşuyoruz. Biraz uzak olanlar var onlara yetişmeye çalışıyoruz. ”

Ozan Güven: Hocam her hafta dua ediyorduk sakatlanmayın diye, anneannem kurşun döküyordu!

Rıdvan Dilmen: Allah razı olsun, dualarınız kabul oldu yani! (Gülerek)

Ozan Güven: Anneannem hep dua ederdi Rıdvan oğlum bu hafta sakatlanmasın diye. Bir bakardık ertesi hafta merdivenden yuvarlanmış olur yine sakatlanırdı.

Emre Belözoğlu: “Ben her zaman Fenerbahçe’nin büyüklüğünü hissettim ve hala hissediyorum. Futbol bitse dahi Fenerbahçe’nin neferi olacağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Fenerbahçe’nin gönlümdeki yerini anlatmak istedim.”

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.