Fenerbahçemiz Luis Nani ve Robin Van Persie transferlerinin coşkusu yaşanırken transferde en az oyuncular kadar konuşulan isim Giuliano Terraneo oldu tam da bu konuda Aziz Yıldırım’a yakınlığıyla bilinen Alaattin Metin bugün dikkat çekici bir yazı ele aldı.

Akşam Gazetesi yazarı ve Fenerbahçeliliğiyle bilinen Alaattin Metin Rüya Takım – Yıldırım projesi başlığıyla transfer sürecini özetlerken Alaattin Metin’in Aziz Yıldırım’a olan yakınlığı kuşkusuz bu yazıyı daha dikkat çekici bir hale getirmiş durumda.

Alaattin Metin yazısında yer verdiği transferde öne çıkan ismin Fenerbahçe Sportif Direktörü Giuliano Terraneo değil Aziz Yıldırım olması gerektiği mesajını okuyucularına verdi.

Alaattin Metin: GİULİANO TERRANEO GÖKTEN ZEMBİLLE İNMEDİ

Alaattin Metin yazısında, Giuliano Terraneo bir günde gökten zembille inip Fenerbahçe’ye Sportif Direktör olmadı başkan Aziz Yıldırım’ın 15 yıldır tanıdığı daha önceki yıllarda birçok transferde görev alan ama ismi gizli tutulan bir spor adamı bu sene transferler belirlendi yetki verildi dünya yıldızlarını ve kulüplerini ikna ederek son noktanın konulmasında önemli rol oynadı şeklinde ifadelere yer verdi.

Alaattin Metin: BÜTÜN İŞİ BAŞKAN VE YÖNETİM YAPTI

Metin, hatta başkan Yıldırım yazısında scout ekibinin direktörü Müjdat Yetkiner’in şu sözlerine de yer verdi: Bütün işi Başkanımız ve yönetim kurulumuz yaptı hocamız ve Sportif Direktörümüz de destekledi.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.