Fenerbahçe 15 sayıdan geri döndü: Fenerbahçe 79-75 CSKA Moskova

Fenerbahçe yine son dakikalarda yıkıldı…

Fenerbahçe’de kart sınırında bulunan futbolcular

Fenerbahçe Avrupa Ligi’nde kimle eşleşti?

Beşiktaş – Bayern Münih maçı Skorexpress farkıyla

GÜNDEM 14 Mart 2018

Oynanacak Olan Bugünkü Maçlar

Çünkü Beşiktaş şampiyon Ligi’nde Bayern Münih ile bugün saat 8’de karşı karşıya gelecek. Elbette ki önceki maçtan gelen 5-0’lık mağlubiyet moralleri bozsa da, yine de hem Beşiktaş açısından hem de ülke puan durumu ve prestij kapsamında oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Dünyanın her noktasından her gün maçların oynandığı ve canlı olarak izlenebilme şansı da sunulduğu günümüzde. Özellikle bugünkü maçlar adına çok daha büyük bir önemin olduğu söylenebilir. Bilindiği üzere salı ve çarşamba günleri şampiyonlar ligi olarak ön plana çıkar. Ancak bugünün özelliği bir başka.

Beşiktaş Kadrosu Eksik

Diğer taraftan özellikle Beşiktaş, defans göbeği açısından büyük bir sorun yaşıyor. Bayern Münih ile yapılacak olan şampiyonlar ligi maçı öncesi Pepe’nin sakatlığı sürerken, üstüne bir de Tosiç’in sakatlığı moralleri iyice bozdu. O yüzden büyük bir ihtimalle bugünkü şampiyonlar ligi maçı için defans göbeğinde Medel ile Necip bir arada oynayacak. Ancak her ikisi de devşirme stoper olduklarından dolayı Beşiktaş’ı bugün oldukça zorlu bir maç bekliyor. Yine de geniş bir kadroya sahip olan Beşiktaş, bugün elinden gelen bütün mücadeleyi vererek Bayern Münih karşısında en iyi futbolunu sergilenecektir.

Türkiye Süper Ligi de Aynı Heyecanla Sürüyor

Bugün gerçekleşecek olan şampiyonlar ligi büyük bir heyecan ile hissettirirken, aynı zamanda Türkiye Süper Lig’i içerisindeki şampiyonluk rekabeti de aynı heyecanla sürüyor. Özellikle lider Galatasaray ve Beşiktaş ile birlikte Başakşehir’in arkasından gelen Fenerbahçe de, birbirlerine olan yakın puan durumları eşliğinde şampiyonluk mücadelesinde hala varlıklarını devam ettiriyorlar. Elbette bu hafta sonu oynanacak Fenerbahçe – Galatasaray maçı ile birlikte İstanbul Başakşehir – Beşiktaş maçları büyük bir öneme sahip. Aynı zamanda günün maçları içerisinde yine Portekiz ligi ile birlikte Belarus ve Çek Cumhuriyeti kupası gibi değişik maçlar da takip edilebilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.