Fenerbahçe, Guilherme’yi takibe aldı

Fenerbahçe kaybetti! Ali Koç’un yüzü yine gülmedi

Erzurumspor – F.Bahçe maçına Suat Arslanboğa atandı!

Mahmut Tekdemir, Fenerbahçe yolunda!

Başkan Ali Koç, kongreye gidiyor!

FUTBOL 16 Mart, 22:13'de eklendi

Tarihinin en kötü sezonunu geçiren Fenerbahçe’de, sezon başında yapılan tarihi seçimle Başkan olan Ali Koç gelecek sezon öncesinde yönetiminde değişiklik kararı aldı.

4 Haziran 2018’de yapılan Fenerbahçe Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda Ali Koç, 20 bin 736 geçerli oyun 16 bin 92’sini alarak başkanlığa seçilmişti. Koç’un başkanlığa getirilmesi Fenerbahçeli taraftarlar tarafından da büyük bir coşku ile karşılanmıştı. Başkan Ali Koç mevcut yönetim listesinde yenilemeye gidecek ve yönetim kurulunu güçlendirecek.

Sporun Dibi Genel yayın yönetmeni Levent Ümit Erol’un verdiği habere göre; Ali Koç, Fenerbahçe camiasında güven tazeleyecek ve yönetim kurulunu yenileyecek bu nedenle kongre kararı alarak sezon sonunda yönetim kurulunun güçlendirilmesi planlanıyor.

Fenerbahçe başkanı Ali Koç’un şuan ki yönetim listesinde şu isimler bulunuyor;

Asil üyeler:

Semih Özsoy, Nevres Erol Bilecik, Mehmet Burhan Karaçam, Sevil Zeynep Becan, Şaban Erdikler, Mustafa Tankut Turnaoğlu, Fethi Pekin, Metin Şen, Turhan Şahin, Mustafa Kemal Danabaş, Acar Sertaç Komsuoğlu, Simla Türker Bayazıt, Ömer Okan, Burak Çağlan Kızılhan.

Yedek üyeler:

Belgin Aral, Alper Pirşen, Ozan Korman Tarman, Metin Sipahioğlu, Selahattin Baki, Muhittin İlker Dinçay, Esra Nazlı Ercan.

 

Haberin Kaynağı: Sporun Dibi

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.