Fenerbahçe, Guilherme’yi takibe aldı

Fenerbahçe kaybetti! Ali Koç’un yüzü yine gülmedi

Erzurumspor – F.Bahçe maçına Suat Arslanboğa atandı!

Mahmut Tekdemir, Fenerbahçe yolunda!

Başkan Ali Koç, bağış kampanyasını başlatıyor!

FUTBOL 16 Mart, 22:39'de eklendi

Fenerbahçe’nin borç yükünü azaltacak projenin duyurusu pazartesi günü taraftarla paylaşılacak. Bağış kampanyasının ilk bağışını Başkan Ali Koç yapacak.

Sarı-lacivertli kulübün Başkanı Ali Koç, kulüp televizyonunda yayınlanan ”Camiaya Sesleniş” programında kulübün finansal yapısını düzeltmek amacıyla taraftarların içinde olduğu bir kampanya başlatacaklarını duyurmuştu.

Fenerbahçe yönetiminin hayata geçireceği dev kampanyanın detayları belli oldu.

Levent Ümit Erol sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda perşembe günü Fenerbahçe’nin düzenleyeceği basın toplantısında dev kampanyasının startının verileceğini, Burhan Karaçam ve ekibinin bu konudaki çalışmalarını bitirdiğini ve gerekli izinlerinde alındığını belirtti.Ayrıca YKB’nın da bu konuda bir kampanya başlatacağını, FFP adına mali tablo için ciddi gelir elde edilebileceğinin de altını çizdi.

ALT SINIR 10 TL

Yönetim tarafından başlatılacak bağışın alt sınırı 10 TL olmak üzere sarı lacivertli formaya gönül veren taraftarlar kulübe bağış yapabilecek. YKB ise kredi sistemi ile bu kampanyaya destek olacak. Gerçekleştirilecek kampanya ile Fenerbahçe’nin mali durumuna önemli oranda katkı sağlanmış olacak.

BÜYÜK BAĞIŞLAR BAŞKAN VE DİNÇKÖK AİLESİNDEN

İlk büyük bağışlar ise Dinçkök ve Koç ailelerinden gelecek. Dinçkök ailesi 5 milyon lira, Koç ailesi ise 10 milyon lira bağış yapacak.

 

Haberin Kaynağı: Sporun Dibi

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.