Fenerbahçe’de akşam yapılan açıklamada 3 oyuncu kadro dışı bırakıldı…

Fenerbahçe’nin uzun yıllardır kalesini koruyan ve kaptanlığını yapan Volkan Demirel ile Aatıf Chahechouhe ve Nabil Dirar kadro dışı bırakıldı. Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli ve teknik direktör Phillip Cocu’nun aldığı karar doğrultusunda takımda olması istenmeyen Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar kadro dışı bırakıldı.

Sportif Direktör Comolli ve Teknik patron Cocu tarafından başkan Ali Koç’a sunulan rapor doğrultusunda takımdaki uyumu bozduğu ve istenilen çalışmayı yapmadıkları ifade edilen futbolcuların uzaklaştırılmaları yönetime sunuldu. Başkan Ali Koç’un gerekli işlemlerin yapılmasını söylemesi üzerine oyuncular kadro dışı bırakıldı.

Phillip Cocu’nun oyun sistemine uymadıkları ve takımdaki ahengi bozdukları gerekçesi ile süresiz kadro dışı bırakılan Kaptan Volkan, Aatif ve Dirar’ın Dereağzı’nda altyapı takımı ile çalışmalarını sürdüreceği ve devre arasında ise kendilerinden başka takım bulmaları istendiği öğrenildi.

Ayrıca sarı lacivertli ekipte Cocu ile arasında sorun bulunan başka isimlerin de önümüzdeki günlerde aynı şekilde kadro dışı bırakılması ve devre arasında bu oyuncularla da yolların ayrılması bekleniyor.

 

Kaynak: Akşam

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.