Şike Kumpas Davası’nda 8. Duruşma haftası

Volkan Demirel, Canlı Yayın’da özür diledi

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında takas gerçekleşiyor

Fenerbahçe’de Ferreyra harekatı

Aziz Yıldırım’ı kızdıran talep!

FUTBOL, GÜNDEM 11 Ocak 2018

Hollandalının menajeri Kees Vos dün bir kez daha Başkan Aziz Yıldırım ile bir araya geldi. Oyuncusunun 6 aylık alacağı olan 2 milyon 450 bin Euro’nun tamamını istedi. Başkan Aziz Yıldırım ise bu teklifi kesin bir dille reddetti.

Sarı-lacivertliler, Uçan Hollandalı’dan yakasını bir türlü kurtaramıyor. Fenerbahçe’de oynamadan parasını alan Van Persie, sarı-lacivertlilerden ayrılmak için sezon sonuna kadar alacağı 2 milyon 450 bin Euro’nun tamamının ödenmesini istiyor. Sarı-lacivertliler ise bu parayı verme taraftarı değil. İlk görüşmede sonuç alamayan tarafların dünkü görüşmeden de sonuç alamadı. Kulübe gelen RvP’nin menajeri Kees Vos, Fenerbahçe’nin 1 numarası Aziz Yıldırım ile bir görüşme daha yaptı. Görüşmede RvP’nin daha önceki taleplerini yineleyen ve ayrılmak için 2 milyon 450 bin euroluk 6 aylık alacağın tamamının ödenmesini isteyen Van Persie’nin talebi reddedildi.

PAYLAŞIMI ÇILDIRTTI

Başkan Yıldırım’ın sert tavrı sonrasında geri adım atan menajer Kees Vos bir kez daha oyuncusu ve Feyenoord Kulübü’yle görüşmek ve Yıldırım’la bir araya gelmek için izin istedi. İkili arasındaki görüşme bu şekilde sonuçsuz noktalandı. Kees Vos ve Van Persie’nin, yönetimi kızdırıp bonservisini almak için her türlü yola başvurması ve daha önce takım maç yaparken paylaştığı ‘sefasını süren’ fotoğraflarla gündem olmuştu.

Hollandalı yıldızın sosyal medyada, Parti, isteğe bağlı uyku, tekrar (parti) şeklindeki tişörtü ağır tepkiler toplamıştı.

 

Kaynak: Akşam

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.