Fenerbahçe, Alanya’da mağlup oldu! 0-1

Fenerbahçe, 4 eksikle Alanya deplasmanında

İşte Deivid’in Fenerbahçe’ye önerdiği golcü

Ersun Yanal, Alanyaspor 11’ini belirledi

Aziz Yıldırım’dan tokat gibi cevap!

GÜNDEM 25 Mart, 20:28'de eklendi

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün değerli Başkanı Sn. Aziz Yıldırım twitter’da Tuncay Opçin’in kendisine yönelik “Acaba Aziz Yıldırım nerede? Türkiye’de mi yoksa yurt dışında mı?” Tweeti üzerine kulübün resmi sitesinden bir açıklama yayınladı.

Aziz Yıldırım: Milli Ordumuzun çok değerli mensuplarına karşı paralel devlet yapılanması tarafından kurgulanan kumpas operasyonlarına iştirak ettiğine, kurgulanan kumpaslarda bizzat kendisi tarafından sahte belgeler üretildiğine, sahte belgeleri suç ortakları olan gazetecilere yayınlattığına ve somut delillere ulaşılan yaptığının yanına kalmayacağını dahası hesap verip bedel ödeyeceğini anlayınca da yurt dışına kaçan deniz kuvvetlerinden atılmış paralel yapı mensubu Tuncay Opçin isimli şahıs’a yönelik olarak; 25.03.2016 günü kendisine ait twitter hesabından hiç bir utanma belirtisi bile olmadan büyük bir pişkinlikle Acaba Aziz Yıldırım nerede Türkiye’de mi yoksa yurtdışında mı? şeklinde bir tweet paylaşmıştır dedi.

Ar damarı çatlamış bu kaçağa bir sözüm var.

Kumpaslarla ve kanunlarda yazılı olmayan hayali suçlamalarla soruşturulduğumuzda bizimle ilgili yüzlerce yıl hapis cezası istendiğinde kaçmadığımız gibi paralel devlet yapılanması mensubu hakim ile savcıların görev aldığı mahkemede hakkımızda verilen hapis cezaları Yargıtay’da onaylatıldığında bile hiç tereddüt etmeden ailemle birlikte tatil için bulunduğum yurt dışından özel uçakla ülkeme dönmeyi tercih ettim.

25.03.2016 günü itibariyle Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin BAŞKENTİ ANKARA’DAYIM. Ben bu topraklarda doğdum bu topraklarda öleceğim.

Haklı olduğum davamın takipçisiyim ve nihai karar ne olursa olsun bundan korkmuyorum asla da sizler gibi kaçmayacağım.

Sana ve seninle hareket eden suç ortaklarına soruyorum.

Siz neredesiniz?

Niye Türkiye’de değilsiniz?

Niye ülkenize dönmüyorsunuz?

Suçlu değilseniz niye kaçıyorsunuz ?

Gelin adalete hesabınızı verin.

 

Tuncay Opçin’in, Aziz Yıldırım’a yönelik attığı tweet

aziz-yildirim-tuncay-opcin

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.