Fenerbahçe Yandex ve Hedef 1 Milyon Üye projelerinin tanıtımını yönetici arkadaşları ve Fenerbahçe Kulübü sporcularıyla yapan Başkanımız Sn. Aziz Yıldırım Galatasaraylı bir taraftara, Üzülmek istemiyorsan gel Fenerbahçe’ye üye ol bu hayatta sürekli mutlu olacağın kapıyı aç şeklinde konuştu.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım kulübün en önemli projelerinden ikisi olan Hedef 1 Milyon Üye ile Fenerbahçe Yandex için taraftarlarla bir araya geldi.

Göztepe’deki Kosifler Oto’dan başlayan tanıtım gezisine Asbaşkanlar Tahir Sarıoğlu, Önder Fırat yönetici Hakan Dinçay Mali İşler Koordinatörü Tamer Yelkovan ve futbolculardan Volkan Demirel, Erten Ersu, Fabiano Ribeiro, Ertuğrul Taşkıran, Raul Meireles,  Mehmet Topuz, Josef de Souza, Diego Ribas ile Bayan Basketbol Takımı sporcuları yer aldı.

Bağdat Caddesi’ne yapılan çıkarmada halk tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılanan Başkanımız Sn. Aziz Yıldırım yöneticiler ve sporcular bölge esnafını ve taraftarları Fenerbahçe Yandex kullanmaya davet etti. Ayrıca ziyaretlerde esnasında Fenerbahçe Yandex broşürleri dağıtıldı ve kullanımı öğretildi.

Başkan Aziz Yıldırım ve Önder Fırat Fenerbahçe Yandex’te aramaların nasıl yapılması gerektiğini ve bu aramalardan kulübün nasıl kazanç sağlayacağını bizzat beraber anlattılar.

Erenköy’e kadar sayısız iş yerine giren Yıldırım ile Galatasaraylı bir yer sahibi arasında farklı diyaloglar da yaşadı Fenerbahçe başkanı ileride üzülmek istemiyorsan gel Fenerbahçe’ye üye ol bu hayatta sürekli mutlu olacağın kapıyı aç diyen Yıldırım biz şampiyonluklarla mutlu oluyoruz yanıtını alınca şampiyonluklarla mutluluk olmaz bak Fenerbahçeliler yaşamın tadını çıkarıyor Fenerbahçe’deki birlik ve beraberlik başka yerde yok 3 Temmuz’u siz yaşasaydınız görürdük karşılığını verdi.

Başkan: Destek bekliyoruz

Tanıtım gezisinde sporcular arasında yerini alan Fenerbahçemizin kaptanı Volkan Demirel bugün burda taraftarımıza  Fenerbahçemizin projelerini anlatmaya çalışıyoruz bildiğiniz gibi bir sürü yeni transferler geldi bu transferlerin arkasının gelmesi için tarafların bu projelere destek vermesi gerekiyor bizim amacımız bu destek ile daha büyük futbolcuları Fenerbahçemize getirmek ifadelerini kullandı.

Diego Ribas, Yandex ile ortaklığımızın Fenerbahçe için çok yararlı olacağı kanaatindeyim biz de burada bu iyi işbirliğini taraftarımıza anlatmaya geldik taraftarımız ile burada bu kontağı kurmak çok zevkli şeklinde konuştu.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.