Sarı-lacivertlilerin Eski Başkanı Aziz Yıldırım, ülkemizde bugün yapılan seçimde oyunu kullanıp ardından Sudan’a gidecek.

AZİZ YILDIRIM NEDEN SUDAN’A GİDİYOR?

Yıldırım, Sudan’da tersane kuracak ve ülkemiz için hücum botu yapacak.

Aziz Yıldırım, başkanlık seçiminin ardından kendi işlerine odaklandı. Başkanlık seçiminde Ali Koç’la girdiği seçim yarışmasında, “Ben kaybedersem Fenerbahçe kaybeder ama ben kazanırım işlerimi ihmal ettim hızlı bir şekilde işlerime dönerim” şeklinde açıklaması yapmıştı. Yıldırım, seçimi kaybettikten sonra gerçekten işlerine ağırlık vermeye başladı. İlk olarak ailesine zaman ayıran ve kızı Yaz’la bir görüntüsü sosyal medyada paylaşılan Yıldırım’ın neler yaptığı merak konusuydu. Aziz Yıldırım’ın, dev bir yatırım için bugün düğmeye basacağı ve hücum botu üretimi işine gireceği öğrenildi.

FENERBAHÇE’Yİ DE TAKİP EDİYOR

Yıldırım, ülkemiz adına hücum botu üretecek. Bugün yapılacak seçimlerde oyunu kullanacak. Yıldırım zaman kaybetmeden Sudan’ın yolunu tutacak ve hücum botu üretimi için tersane kurarak Sudan’da bazı önemli anlaşmalar yapacak. Aziz Yıldırım, böylece dev projesinin ilk startını resmen vermiş olacak. Yıldırım, iş hayatında yaptığı üretimlerle Türk Silahlı Kuvvetleri’ne önemli hizmetlerde bulunmuştu.Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe’de yaşanan gelişmeleri de yakından takip ettiği ve camianın önde gelen isimleriyle fikir alışverişi yaptığı da öğrenildi.

Kaynak: Akşam

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.