Emre Belözoğlu, Fenerbahçe’ye dönüyor!

Fener OL kampanyasında ne kadar toplandı? 22.05.2019

Futbolda şike davasını onayan Mesut Kundakçı’ya 12 yıl hapis cezası

Ali Koç’tan hakem isyanı: “Bu düzen kurgulanmış”

Aziz Yıldırım, kulüp üyeliğinden istifa ediyordu

ÇOK OKUNAN HABERLER, GÜNDEM 3 Ağustos, 09:47'de eklendi

Ali Koç ve yönetiminin gelmesiyle birlikte ekonomik ve diğer sorunlar ile ilgili hedef haline gelen Fenerbahçe’nin eski Başkanı Aziz Yıldırım isyan etti. Bunun üzerine karar alan Aziz Yıldırım kulüp üyeliğinden istifa için dilekçe hazırladı.

AZİZ YILDIRIM, KULÜP ÜYELİĞİNDEN İSTİFA ETTİ Mİ?

20 yıl boyunca Fenerbahçe’ye hizmet eden Aziz Yıldırım seçim sonrası hedef haline getirilmesi üzerine kulüpten istifa için dilekçe hazırladı bunu duyan yakın çevresi Aziz Yıldırım’ı kararından döndürmek için 2 gün uğraştı.

Yeni Başkan Ali Koç’un FBTV’de ve geçtiğimiz hafta sonu yapılan Divan Kurulu toplantısında Aziz Yıldırım’ı mali konular nedeniyle hedef aldı. Ali Koç’un bu tutumu Aziz Yıldırım’ı son derece rahatsız ederken bunlar üzerine, bu kulübe şampiyonluklar kazandırdım, gayrimenkuller kazandırdım, hizmet ettim bir teşekkürü hak ediyorum ama bir çok suçlamayla karşı karşıyayım dediği öğrenildi.

50 KİŞİLİK ZİYARET

Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım işlerinden fırsat buldukça Ömer Temelli’ye ait Dalyan Club’ta vakit geçiriyor. Yıldırım’ın bu mekanda bulunan dostları devreye girerek 2 gün sonunda istifa dilekçesini yırtmasını sağladılar.

 

Kaynak: Akşam

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.