Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 24 Temmuzda FBTV’deki yayında kulübün mali tablosuyla birlikte borcunu açıklamıştı.

Eski Başkan Aziz Yıldırım bunun üzerine SPK, UEFA, TFF ve vergi dairelerinin tek tek denetim yaptıklarını ve  her kuruşlarının kayıt altında olduğunu belirtti. Yıldırım, çöp alsak bildirmek zorundayız yapılan anlaşmayı bile gelir yerine borç gösteriyorlar yazıklar olsun dedi.

Takvim de yer alan haberde; Yıldırım’ın Koç’un açıklamalarından sonra yakın çevresiyle durumu konuştuğu ve Ali Koç’u sitem ettiği ifade edildi.

GELİRİ BİLE BORÇ GÖSTERDİLER

Başkan Ali Koç’un salı akşamı FBTV’de yaptığı açıklamalar gündem yaratmıştı. Başkan Koç, Aziz Yıldırım yönetimini suçlayarak, borç Aziz Yıldırım’ın dediği gibi 400 milyon Euro görünmüyor 621 milyon Euro olarak ifade etti. Cevap hakkı doğan Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım’a çevrilmiş durumda.

GİZLENEN BİR ŞEY YOK

Aziz Yıldırım’ın yakın çevresine “Biz borsaya açık bir şirketiz. Her şeyimiz kayıt altında. Bizi SPK, UEFA, TFF, vergi daireleri tek tek inceliyor yani bir çöp alsak SPK’ya bildirmemiz gerekiyor. Ayrıca Ülker ile yaptığımız anlaşmayı dahi borç olarak gösteriyorlar yazıklar olsun. Yani taraftarı bana karşı kışkırtmaya çalışıyorlar bizim her şeyimiz belgeli ve bizim gizli kapaklı bir şeyimiz yok yakında her şeyi tek tek açıklayacağım.

 

Kaynak: Takvim

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.