Fenerbahçe yönetimi Aykut Kocaman ile bir görüşme yaptı. Tecrübeli teknik adam istifa kararından döndüğü öğrenildi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, yönetici Ali Yıldırım ve Hasan Çetinkaya ile kulüp binası dışında görüşme gerçekleştirdi. Fenerbahçeli yöneticiler ile Aykut Kocaman’ın görüşmelerinin olumlu olduğu öğrenildi. Tecrübeli futbol adamı, 16:00’da Samandıra Can Bartu Tesisleri’ndeki basına kapalı olan antrenmana çıkacak.

Sarı-lacivertliler’in haftalardır aldığı kötü sonuçlara bir yenisini Osmanlıspor beraberliğiyle eklemesi sonrası istifa edeceği imasında bulunan Aykut Kocaman’ın durumu netlik kazanmaya başladı. Kendisini adeta dış dünyaya kapatan Aykut Kocaman, sarı lacivertli yöneticilerle yaptığı görüşmelerin ardından karara bağlandı. Tecrübeli teknik adamın Fenerbahçe’deki görevine devam edeceği belirtildi.

BAŞKAN İLE YÖNETİCİLER GÖRÜŞTÜ

Osmanlıspor beraberliği sonrası, kendi adıma gereğini yapacağım şeklinde açıklamayla görevi bırakacağı beklenen Aykut Kocaman ile Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerden Ali Yıldırım ile Hasan Çetinkaya görüşmeler yapıldı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’la telefonda konuşan Kocaman, Asbaşkan Ali Yıldırım ve İdari Menajer Hasan Çetinkaya’yla ise buluşup mevcut durum hakkında fikir alışverişinde bulundular. Deneyimli teknik adam, takımda gerekli değişimleri yapma izni alınca istifadan vazgeçtiği bilgisi alındı.

REVİZYON YAPILACAK

Kulüpteki bazı yöneticilerin yanı sıra sarı-lacivertli camianın önemli isimlerin de Kocaman’dan istifa etmemesi yönünde talepte bulunduğu öğrenildi. Osmanlıspor karşılaşmasının ardından izinli olan Fenerbahçe bugün toplanıp antrenmanlara başlayacak. Tecrübeli teknik adamın da bugün, tesislere giderek takımın başında olacağı belirtildi. Kulüpte de Aykut Kocaman’ın bundan sonra geniş yetkilere ve yönetimin güvenoyuna sahip olarak daha verimli çalışacağı söyleniyor.

OPERASYON BEKLENTİSİ

Teknik Direktörlük görevine devam edecek olan Aykut Kocaman’ın ilk iş olarak kadroda köklü değişimlere gideceği ve teknik heyeti ile beraber takımda operasyon yapacağı konuşuluyor.

Geride kalan haftalarda beklenen performansı sergileyemeyen ve bu durumlarını düzeltmek adına çaba harcamayan isimler belirlenip, sarı lacivertli takımın dışında bırakılacağı gelen bilgiler arasında yer aldı.

 

Kaynak: Hürriyet

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.