Türkiye Atletizm Federasyonu’nun gerçekleştirdiği Spor Toto Yıldız Kulüpler Ligi’nde final ikinci gün yarışlarıyla Bolu’da düzenlendi. Yıldız atletlerimiz hem erkeklerde hem de bayanlarda ikinci gün yarışlarını lider noktaladı.

Karaçayır Atletizm Pisti’nde on bir kız ve on iki erkek ekibinin ter döktüğü finallerin ikinci gününde Fenerbahçe Yıldız Kız Takımımız 400 metre engellide Aslı Kutlu yüksek atlamada Emine Selda Kırdemir disk atmada Emine Girgin uzun atlamada Ecem Çalağan ve 2000 metre engellide Pınar Demirtaş’la birinciliği almayı başardı sekiz yüz metrede Kezban Demiralp ve bayrak takımımız ikinci olurken 200 metrede Melike Malkoç ise üçüncülük elde etti

Fenerbahçe Yıldız Kız Takımımız takım halinde 181 puanla birinci, Enka 176 puanla ikinci Bursa Osmangazi ise 139 puan üçüncülük elde etti.  Yıldız Kız Takımımızın ödülünü Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’dan aldı.

Yıldız erkeklerde ise sırıkla yüksek atlamada Zeki Cem Tenekebüken, disk atmada ise sporcu Berke İnanoğlu 800 metrede sporcu Ramazan Barbaros 3000 metrede Ömer Oti birincilik elde etti. 200 metrede Ramazan Akkaya cirit atmada Furkan Sivridemir ve üç adım atlamada Murat Özbey ikinciliği aldı

Totelde Fenerbahçemiz 192 puanla liderlik koltuğunun sahibi olurken 174 puana sahip Enka ikinci 151 puana sahip Kocaeli Kağıt Spor ise üçüncülük almayı başardı takımımızın ödülünü Bolu Valisi Aydın Baruş takdim etti.

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.