Fenerbahçe’de, Başkan Aziz Yıldırım dönemi sonrası başkanlığı devralmak isteyen Ali Koç, başkanlığını yaptığı 1907 Fenerbahçe Derneği’nde yaptığı konuşmada en geç 2018’de aday olacağını açıkladı.

Fenerbahçe camiası ile Türkiye’de iş dünyasının önemli isimlerinden Ali Koç,  başkanlığını yaptığı ve aynı zamanda kuruculuğunu yaptığı 1907 Fenerbahçe Derneği‘nde bu akşam yaptığı konuşmada Fenerbahçe Kulübü Başkanlığı için en geç 2018’de aday olacağını açıkladı. Aziz Yıldırım dönemi sonrası Fenerbahçe Başkanı olmasına kesin gözüyle bakılan Ali Koç bugün dernekte yapılan toplantıda yaptığı konuşmada, Bugün geldiğimiz noktada, kongre olduğu takdirde en azından 2018’de olağan kongremizde şartlar ne olursa olsun adaylığımı koyup denemek istiyorum ifadesini kullandı.

Sarı-Lacivertli yönetim eğer erken seçim kararı almazsa en geç mayıs 2018‘de yapılacak olağan seçimli genel kurul için adaylığını açıklayan ilk isim de Ali Koç oldu. Bir dönem Fenerbahçe’de yönetici olarak görev alan Koç’un yaptığı açıklama sosyal medyada bir anda en çok konuşulan konu haline geldi. Ali Koç, sadece 10 dakika gibi kısa bir sürede trendtopic listesinde ilk sıraya oturdu.

İşte Ali Koç’un 1907 Derneğinde yaptığı o konuşma

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.