Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bugün yapılan YDK toplantısında konuştu. Ali Koç, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu sert sözlerle eleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe’de yapılan YDK Başkanlık seçiminde, Vefa Küçük’ü geride bırakarak seçimi kazanan Uğur Dündar, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu kabul etmişti. Bu kabulde Ekrem İmamoğlu’na “61 numaralı Fenerbahçe forması” hediye etti. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ise YDK Başkanı olan Uğur Dündar’a, Özkan Sümer’in “Ufuk Çizgisindeki Adam” isimli kitabı hediye ederken, İBB Başkanının bordo mavili kravatı ise gözlerden kaçmadı.

Bugün Fenerbahçe’de yapılan YDK toplantısında konuşan Başkan Ali Koç ise İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun hediye ettiği kitap ve kravat renginden dolayı sert sözlerle eleştirdi.

Ali Koç: “Şehrin belediye başkanı YDK Başkanımızı ziyarete gelir bordo mavi kravatla. Yaa kime ne anlatıyorsunuz? Birde utanmadan, ben o kitabın içinde yazanları bilmiyordum. Eminim sayın başkanda bilmiyordu. Bize ağır hakaretler ifade eden bir kitabı da hediye olarak getirme hassasiyetsizliğini yapar. İnşallah şu günler gelmez. ‘Fenerbahçelilerin Sn. İmamoğlu’na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez.'”

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.