Ana sayfa YAZAR5 3 Temmuz’un kahramanları olan büyük Fenerbahçe taraftarına…

3 Temmuz’un kahramanları olan büyük Fenerbahçe taraftarına…

PAYLAŞ

Boşverin isabetli pas oranını. Önemi yok dün akşam kimin topla daha fazla oynadığının… Kaleye çektiğimiz ilk şutun ikinci yarıda bilmem kaçıncı dakika da geldiğini de pek önemsemeyin! Sahada ikili mücadele adı altında rakip oyuncular tarafından tekme tokat müdehaleye maruz kalmamızı da düşünmeyin! Kaçırılan pozisyonları konuşmanında kimseye faydası yok şimdi.

E peki ne konuşalım? Tabii ki ne konuşulması gerekiyorsa onu… Yeter artık diyelim, daha yüksek sesle. Bunca üzerimize gelenlere… Bir durun, biz Fenerbaçe’yiz diyelim. Kim müsaade ediyor alenen kıyım yapılmasına? Federasyon başkanı uyuyor mu? Görmüyor mu kaç haftadır kasıtlı biçimde hakemlerin üzerimize geldiğini? MHK başkanı ne iş yapar? Tek görevi Fenerbahçe’yi zorla kümeden düşürmek mi? Tamam, kabul ettik Başakşehir’in şampiyonluğunu. Zaten takımımızın içerisinde bulunduğu durum ortada; o bizim sorunumuz. Bizden başkasına laf söylemek zaten düşmez! Federasyonun ipi kimin elinde? Fenerbahçe’ye karşı yürütülen acımasız kampanya, her geçen hafta sonunda görünen köy, FETÖ! Ancak bu şekilde ifade edilebilir. Eğer federasyon başkanı ve ekibi FETÖ’den emir almıyorsa neden haftalardır herkesce malum olan Fenerbahçe kıyımına dur demiyor? Kamuoyunu huzursuz eden, taraftar gruplarını kaynatan, 30 milyonluk Fenerbahçe camiasının sinirleirni geren bu operasyona neden müdehale etmiyor? Sayın Demirören, çıkıp bir açıklama yapmak zorunda. Hatta, bütün federasyonu güvenlik soruşturmasından geçirmek zorunda!

Renktaşlarım, bu işin içindeki herkes bir gün mutlaka ortaya çıkacak ve kamuoyu önünde hak ettikleri cezayı alacaklardır. Şimdi sosyal medyadan sesini duyuran renktaşlarımızın paylaşımlarına dikkat çekmek istiyorum. Provakasyona gelmeyin! Protesto etmek  yasal hakkımız. Büyük Fenerbahçe taraftarını galeyana getirip, sokaklarda istenmeyen olaylar çıkarmayı planlayanlar şuanda avuçlarını ovuşturuyor. Federasyonu, kapı kullarını ve dahi kulüp başkanımızı eleştirmek bizlerin hakkı. Bize düşen, kimseye maşa olmadan, kulübümüzün hakkını savunmaktır. İstenmeyen olaylardan sonuna kadar uzak duralım… Unutmayın, güneş balçıkla sıvanmaz… Nice zaferler bizleri bekliyor, umutsuz olmayın!

* Küfür, hakaret, rencide edici ve büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmayacaktır.