Şike Kumpas Davası’nda 8. Duruşma haftası

Volkan Demirel, Canlı Yayın’da özür diledi

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında takas gerçekleşiyor

Fenerbahçe’de Ferreyra harekatı

19:00 Galatasaray – Trabzonspor maçını canlı izle 21.02.2016

GÜNDEM 21 Şubat 2016

Galatasaray – Trabzonspor canlı izle, canlı maç izle, galatasaray canlı maç izle, trabzonspor canlı maç izle, galatasaray – trabzonspor maçını bedava izle, galatasaray – trabzonspor maçını ücretsiz izle, galatasaray – trabzonspor maçını donmadan izle, galatasaray – trabzonspor maçını hd izle, galatasaray – trabzonspor maçını canlı izle 21.02.16

Taraftarlardan yorumlar… galatasaray yükseliş trendi içinde olmasa da bu akşam kazanmasını bilecektir. Hamama giren tersler. gs iyi oynadıgından degil ts çok kötü olduğundan yener. Galatasaray bu kesinlikle kazanır yani kaAnmasınlaIm yok koltugu sallanan denizliyi bir artçı deprem daha bekliyor. Denizlinin kaderi önündeki 2 maça baglı tarbZon ve lazio maclarından kötü sonuc cıkarsa hiç kimse bisey demeden denizli kendisi valizini hazırlar onun için kesinlikle kazanmalı. Trabzonsporluyum geçen galatasary maçını izledim ne yapmak istediğini bilmeyen ve hücum veryasyonu olmayan tesadüfen oynayan bir takım gördüm bizim takımda aşağı yukarı aynı :))

19:00 Galatasaray – Trabzonspor maçını canlı izle 21.02.2016

Taraftarlardan yorumlar… galatasaray yükseliş trendi içinde olmasa da bu akşam kazanmasını bilecektir. Hamama giren tersler. gs iyi oynadıgından degil ts çok kötü olduğundan yener. Galatasaray bu kesinlikle kazanır yani kaAnmasınlaIm yok koltugu sallanan denizliyi bir artçı deprem daha bekliyor. Denizlinin kaderi önündeki 2 maça baglı tarbZon ve lazio maclarından kötü sonuc cıkarsa hiç kimse bisey demeden denizli kendisi valizini hazırlar onun için kesinlikle kazanmalı. Trabzonsporluyum geçen galatasary maçını izledim ne yapmak istediğini bilmeyen ve hücum veryasyonu olmayan tesadüfen oynayan bir takım gördüm bizim takımda aşağı yukarı aynı :)) Galatasaray Her konuda sıkınti yasiyor olabilir ama bir bakin lazio ile trabzon kiyaslanabilirmi diye .. Beşiktasliyim fakat galatasaray bu macida birakirsa uefayi bu sene unutur ve bir hic icin cabalar. Kimsenin Yorumuna Bakmayin Mantikli Olani Seçin. Galatasaray’ın maçları genelde kg var bitiyor. Fenerin puan kaybettiği haftada maçı kazanmak isteyeceklerdir. Gol atıp yiyebilirler. Kg var ilk sırada olmak üzere üst te denenebilir.

Galatasaray – Trabzonspor maçını ücretsiz canlı izle 21.02.2016

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.